Zatkane ucho i stan podgorączkowy

zatkane ucho stan podgoraczkowy 4 dzien stosowania antybiotyku plus krople i zero rezultatow. szum pisk w uchu czasem zaboli .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Koniecznie proszę kontynuować terapię zaleconą przez lekarza. Jeśli w ciągu 2-3 kolejnych dni dalej nie będzie poprawy proszę ponownie udać się do lekarza POZ. Być może konieczna będzie także konsultacja laryngologiczna.