Zatkane ucho po ekstrakcji zęba

Witam serdecznie, proszę o poradę. W czwartek miałam chirurgicznie usuwaną siódemkę. Od tamtej pory mam wrażenie zatkanego ucha. Wydaje się, że nie mam w związku z tym niedosłuchu, za to gdy je zatkam słyszę na to jedno ucho głośniej swój własny głos. Dodam też, że pojawił się minimalny ból. Myślałam, że ma to związek z opuchlizną pozabiegową, ale ta już niemal cała zeszła, a problem z uszami pozostał.

Objawy, które Pani opisuje mogą mieć przyczynę w zabiegu, który był wykonany. Proszę uzbroić się w cierpliwość. W razie wątpliwości zawsze może Pani się skontaktować z lekarzem, który zabieg wykonał.