Zatkane ucho po nurkowaniu

Witam, w sobote nurkowalam z rurką i woda wpłynęła mi do ucha. Od tej pory mam zatkane ucho, od wczoraj szmery i nic nie słyszę. Nic mnie nie boli, czuję tylko ropieramie w uchu. Jestem obecnie w wietnamie, więc o lekarza ciężko. W aptece dostałam krople z chloramfenikolem, ale nie pomaga. Nie pomaga tez skakanie, para wodna, dosłowmie nic. Czy jest na ro jakiś sposób? Do Polski wracam dopiero w środę, czy do tego czasu mogę z tym zwlekac?

Jezeli to tylko woszczek to wypłucz go sobie prysznicem po odkreceniu słuchawki, letnią wodą i pod małym cisnieniem. Jezeli to uraz cisnieniowy po nurkowaniu to inna bajka.