Zatkane ucho woskowiną

Wczoraj z ucha wykulała się kulka wosku. Mój narzeczony próbował ją wyjąć a ja odchyliłam odruchowo głowę i kulka wpadła do ucha. Poczułam ból i kulka zatkała mi ucho. Zakupiłam krople do odtykania ucha CERUMEX ale po nich odnoszę wrażenie że ucho mam zatkane jeszcze bardziej... Tak jak wczoraj miałam tylko uczucie zatkania tak dzisiaj jeszcze po 4 użycia tego płynu jak ulotka kazala pojawił się ból. CO ROBIĆ ? Jestem zdruzgotana

Idź szybko do laryngologa, czynnego chjrurga głowy i szyi. tam może być perforacja błony bębenkowej po tym urazie patyczkiem. nie stosuj żadnych kropli do czasu wyjaśnienia problemu.