Zatkane uszy, kaszel i złe samopoczucie

Witam, tydzień temu, obudziłam się z chrypką, kolejnego dnia pojawił się suchy kaszel, kupiłam tabletki przeciwkaszlowe, zaczęło boleć mnie mocno gardło i tak ze 3 dni, brałam septolete plus, pojawił się też katar, kupiłam sulfarinol i z suchego kaszlu zrobił się powiedźmy mokry z wydzieliną żółtą/białą, brałam syrop herbion i dopiero po 4 dniach pojawiła się gorączka, kupiłam gripex hot active forte. I ogólnie mam dalej katar, kaszel znowu suchy, zatkane uszy, złe samopoczucie i nie wiem co co

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że w trakcie infekcji wirusowej doszło do nadkażenia bakteryjnego i obecnie jest Pani w trakcie jego ustępowania. Dokładniej mógłbym to stiwerdzić po przeprowadzeniu badania. Sugeruję kontakt z lekarzem, ponieważ możliwe, że wymaga Pani leczenia antybiotykiem.