Zatkany nos a czerwone oczy

Witam, mam problem ponieważ wiecznie mam zatkana lewą dziurke nosa(wodnisty katar) i również po tej stronie mam wiecznie czerwone oko z drugiej czasami tez ale zdecydowanie rzadziej, laryngolog przepisuje mi różne leki (alergiczne itp) lecz niestety od dobrego pół roku żadnego skutku. Testy alergiczne wyszły kiepsko czyli nie wyszły ew lekka alergia na zboża, posiew z nosa wykazał gronkowca złocistego(z gardła również). Może jakiś lek o który bym mógł zapytac laryngologa?. Pozdrawiam :)

Zoperuj sobie lepiej tą skrzywioną przegrodę nosa na stronę lewą to wszystko się skończy. Pozdrów swojego laryngologa.Prawdziwy Laryngolog musi być chirurgiem, jeżeli tylko pisze recepty to zmień go.