Zatkany nos a problemy z oddychaniem

Mam problem z oddychaniem przez nos. Czasem jest całkowicie zatkany, bardzo bardzo często "świszcze" przez co oddycham buzią, gdyż zwyczajnie sie męczę oddychając nosem. kilka lat temu mialem zlamany nos, ktory mialem prostowany dwa razy, przegroda jest prosta, zatoki są ok, miałem robioną endoskopie i tomografie zatok. nocą, budze sie z otwartą buzią, workami pod oczami, Co może mi go zatykać? Czasem mi go odtyka, ale trwa to chwile po czym znowu świszcze, bądź nie oddycham wcale przez nos.

Te dwukrotne prostowanie nosa nic nie dało. Reklamuj to. Moze masz przetrwały z dzieciństwa trzeci migdałek? Zbadaj jamę nosowo-gardłową. Tyle badan i nic? A ludzie latają w kosmos.