Zatkany nos a problemy z zatokami u 22-latki

Mam chore zatoki od 4mies. Poszłam do laryngologa. Miałam zrobić rtg zatok, ige całk oraz leczyć zęby. Ige wyszło dobrze, rtg plama na policzku czyli zapalenie zatok szczękowych. Laryg kazała zrobić tomograf jeśli po leczeniu zębów nie przejdzie. Wyleczyłam kanałowo 6. Od 4 dni jest trochę lepiej. Jedyne objawy to zatkany nos (lecz nie ciągle) i ropa. Moje pytanie to: po jakim czasie udać się na tomograf i czy mogę przyjmować jakieś suplementy diety typu Sinupret, by pozbyć się ropy?

Witam serdecznie,
Należy zgłosić się na wizytę konsultacyjną do stomatologa i zidentyfikować źródło stanu ropnego oraz skontrolować radiologicznie i klinicznie stan zębów. W razie wskazań, przeleczyć kanałowo chore zęby.
Możliwe, że konieczna będzie antybiotykoterapia.
Lekarz na kontroli zadecyduje o konieczności wykonania tomografii. Suplementy diety nie pomogą.