Zatkany nos a ślepy punkt w polu widzenia

Witam. Czy zatkany wiecznie nos może byc problemem ślepego punktu w polu widzenia w jednym oku? Oko prawe - zatkany nos też po prawej stronie. Dodam iż wszystkie choroby oczu oraz zębów zostały wykluczone. Oczywiście wiem iż najlepiej udać się na badanie jednak podczas oczekiwania kilkutygodniowego postanowiłem zasięgnąć porady na stronie abcZdrowie. Z góry dziękuję za odpowiedź

WItam,

W takiej sytuacji wskazane byloby wykonac badanie tomograficzne zatok obocznych nosa - objawy tego typu moga wystepowac przy przewleklym zapaleniu zatok.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga