Zatkany nos i duże ilości śluzu w gardle u 13-letniego dziecka

Witam! Mam pytanie, moja 13 letnia córeczka skarży sie na zatkany nos, i dużo śluzu w gardle który jej zalega. Cały czas chrząka, próbuje kaszleć... Nic... Syropy na rozrzedzanie wydzieliny to nie.. Czy to może być coś z zatokami? Jakie inchalacje by pomogły? Do jakiego lekarza należy sie udać?

Magdalena StusiĹska

Pomóc może płukanie nosa specjalnym zestawem- dostępne w aptekach (Sinus Rinse lub polski Nasvix). Jeśli to nie pomoże, warto udać się do laryngologa.