Zatkany nos i flegma

nos zatkany suchosc w nosie najgorzej jest popoludniu i noc rano schodz silus i flegma do gardla trzeba usuwac z nosa zaschniete kawalkiflegmy prz dmuchaniu przez nos wylatuja kawalki zaschnietej flegmy stosuje dostepne srodki do nosa morska woda , ENVIL katar zel do nosa nawilzajacy i inne PANIE DOKTORZE 24h na dobe to zajecie z nosem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane alergicznym bądź niealergicznym nieżytem nosa. Nie można wykluczyć innej przyczyny występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.