Zatkany nos i silny katar po operacji przegrody nosowej

Od kiedy przeszłam operacje sprostowania przegrody nosa,co lato mam strasznie zatkany nos i katar.Jak bym była chora nie wiem jak.Operacje miałam 3 lata temu.Robiłam testy alergiczne nie jestem na nic uczulona.Kilka lat temu miałam poważne problemy z zatokami.Lekarz,który mi robił zabieg stwierdził że wszystko jest ok.robiłam po operacji też tomografie komp.zatok.wyszło dobrze.Jest to uciążliwe dla mnie.Środek lata upał a ja straszny katar.Proszę o pomoc.!!Może ktoś mi pomoże.

Zdarza się że podczas zabiegu nie zmniejsza się przerośniętej błony śluzowej małżowin nosowych która z czasem powiększa swoją objętość i blokuje nos. Radziłbym oby Pani skonsultowała swój problem z innym lekarzem laryngologiem. Inny punkt widzenia jest cenny...