Zatkany nos i ucisk w głowie a stan po leczeniu Interferonem na HCV

jestem 2 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV przez 4 dni jak wstawałam mialam zatkany nos ale bez kataru i jak się schylam to z lewej strony głowy czułam ucisk albo jak zginął am głowę na dół trwało kilka sekund i znikło z rana ale głowa mnie nie bolała trwało to tak ok 5 dni i przeszło nieraz kark z tyłu glowy zabolał co to moze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie zatok. Wskazana jest wizyta u lekarza.