Zatkany nos, katar i wydzielina spływająca do gardła, osłabiony węch i brak smaku

10 miesięcy temu pojawiły się u mnie objawy tj. zatkany nos, katar i wydzielina spływająca do gardła, osłabiony węch i brak smaku. Lekarz stwierdził alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa i dał mi leki Niestety nie pomagały. Dostałam metypred po którym była lekka poprawa.Niestety był zbyt silny i nie mogłam go długo brać. Testy wykluczyły jakąkolwiek alergię. Tk zatok w porządku cytologia nosa też. Diagnoza: przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa o nieznanym podłożu.Czy można to wyleczyć?

Metypred to silny lek sterydowy obarczony wieloma działaniami niepożądanymi szczególnie u kobiet a szczególnie u kobiet w tym wieku jak Twój. Masz blisko, przyjedź.