Zatkany nos, obrzęk czoła i nasady nosa, silny ból głowy

witam.Córka od 5miesięcy co kilka tygodni jest chora:zatkany nos,obrzęk czoła i nasady nosa,silny ból głowy,bardziej leżąc i przy pochylaniu,do gardła spływa gęsta wydzielina,nie ma smaku,zapachu,nie ma apetytu.miesiąc temu pojawił sie ból i zatykanie ucha,kręcenie w głowie.brała antybiotyk 5 dni.Po 3 tyg.objawy wróciły.w TK powietrzna małżowina,po za tym OK.Ma obniżony poziom leukocytów do 3,6 i temp.35,6.Laryngolog poza sterydami do nosa nie ma propozycji a problem cały czas powraca.co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie zatok. Proszę zastosować terapię zaleconą przez lekarza prowadzącego. W przypadku braku poprawy konieczna będzie kolejna wizyta kontrolna u specjalisty.