Zatkany nos oraz ból oka i głowy po rocznym leczeniu interferonem na HCV

jestem po rocznym leczeniu interferonem na HCV 2 miesiace i rano jak wstaje mam nos zatkany a nie mam kataru i przez 2 dni oko mnie bolało nieraz zaklujeę mnie z tyłu głowy w okolicach uszu ale sekundę i znika

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam!
Szanowna Pani, pobierany przez Panią lek może być ewentualna przyczyną Pani dolegliwości jednak może być także inne źródło Pani schorzeń. Proszę o kontakt z lekarzem chorób zakaźnych u którego się Pani leczyła w celu weryfikacji źródła Pani problemów. Pozdrawiam