Zatkany nos po szczepieniu dziecka

Dzień dobry, Nasz 8-miesieczny syn od momentu szczepenia we wrześniu ma zapchany nos i bardzo furczy nawet po wyczyszczeniu.Czy to moze miec zwiazek ze szczepinonka?Czy to normalne?pediatrzy twierdza ze nic sie nie dzieje.Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie. Związek ze szczepieniem nie wydaje się być możliwy z racji na długość trwania objawów.