Zatkany nos u 2-letniego dziecka

dzien dobry, 2 letnie dziecko od urodzenia wlasciwie ma problem z zatkanym nosem. lekarze laryngolodzy albo przepisywali specyfiki na katar lub zatoki,albo stwierdzali ze to trudny przypadek i nic nie pomoglo. dziecko ma bardzo opuchnieta i przekrwiona sluzowke w nosku. zatkany nos ale bez kataru. lezac na wznak musi oddychac buzia bo przez nos sie nie da. spiac na boku jest lepiej moze oddychac. nawilzam mu codziennie nos, umie sam wydmuchac. nic nie wychodzi z niego. jak mu pomoc?

Trzeci migdalek zbadany? Wymaz zrobiony? Odsysacze do nosa gotujesz za kazdym razem i zmieniasz co kilka dni? To jest to! To jest takie proste. Przewlekly niezyt nosa z powodu bledow w jego toalecie!