Zatkany nos u 6-letniego dziecka

6 letnie dziecko ma nieustannie zatkany nos. Ma to wplyw na jego słuch. Rok temu doktor przepisal nam spray steroidowy do nosa i po kilju tygodniach problem zanikł, ale wraz z nadejsciem jesieni nos znow jest zatkany. Nie ma kataru i nie jest to na tle alergicznym.

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugeruję udać się z dzieckiem do laryngologa, który oceni budowę nosa i wykona niezbędne badania, celem ustalenia przyczyn opisywanych dolegliwości. Potrzebne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego.