Zatkany nos u 7-latki

Bardzo proszę o poradę. Moja córka - 7 lat ma zatkany nos od 2 tygodni. Brała: otrivin, nasivin, woda morska.pediatra twierdzi że taka pora roku i dzieci maja zatkane nosy. poleciła wodę morską, ale ona nie działa skutecznie mimo, że podaje od 2-3 tygodni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.