Zatoka skórna w okolicy lędźwiowej u dziecka

Syn urodzil sie z zatoka skorna w okolicy ledzwiowej, neurochirurg po zbadaniu rzekl, ze to nic groznego,ze to czeste i zarosnie samo, teraz syn ma 15m-cy i jeszcze widac ta zatoczke, czy zawsze bedzie ja widac? Czy potrzeba lat, czy jakiegos zabiegu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, potrzebne byłoby dokładne badanie takiej zatoki, ale prawdopodobnie zmiana ulegnie zarośnięciu. W razie wątpliwości proszę się udać do lekarza pediatry bądź neurochirurga. Pozdrawiam.