Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne, pogrubienie tkanek miękkich przegrody nosa

Witam,proszę o interpretacje mojego wyniku rtg zatok.Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne pogrubienie tkanek miękkich przegrody nosa . Dodam, że często boli mnie głowa i mam stan podgorączkowy. POZDRAWIAM

Nigdy nie leczę bez osobistej oceny wyników badań czyli w tym przypadku zdjęcia zatok. jeżeli dać jednak wiarę opisowi to ma Pani zdrowe zatoki, takie zgrubienia przegrody nosa nic nie znaczą. Wbrew reklamom TV bóle głowy pochodzenia zatokowego to bardzo rzadko spotykany objaw! Często lekarze rodzinni zlecają z tej okazji rtg zatok ale żeby zrobić podstawowe badanie czyli pomiar ciśnienia krwi, to nie,