Zatrucie alkoholem u mężczyzny

zięc wypił o 3 rano butelkę wódki ,,duszkiem" do tej pory leży nieprzytomny, wymiotował, oddycha. Córka nie wie co zrobić - czy czekać czy wzywać karetkę . Są w Irlandii więc nie mogę inaczej Im pomóc, nie mamy takich doświadczeń co zrobić. To zatrucie bez wątpienia , ale czy może byc też jakas zapaść ? Co robić , proszę szybko odpowiedzieć

Milena Lubowicz

Radzę wezwać pogotowie i to jak najszybciej. Zatrucie alkoholem może być niebezpieczne.
Pozdrawiam