Zatrucie ciążowe i słabe ruchy dziecka

Witam.jestem w 38 tc.mam zatrucie ciazowe.to jest moja druga ciaza w pierwszej tez mialam I w 36tc zrobili mi cc (w polsce) teraz mieszkam w anglii.czuje bardzo slabe ruchy dziecka tylko 2-4razy dziennie jestem cala opuchnieta.termin porodu mam na 2-01-15 a cc wyznaczyli mi na 31-12-14.czy sa powody do niepokoju

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym zgłosić się do lekarza/szpitala i wykonać usg lub ktg.
Pozdrawiam