Zatrucie pokarmowe i antybiotyk

witam mam chorobe zatrucie pokarmowe kropelkowe czy cos takiego biore antybiotyk;metoclopramidium polpharma 10 mg 3 razy dziennie juz od srody dalej mam mdłosci osłabienia itp co mam dalej robic

Milena Lubowicz

Metoklopramid nie jest antybiotykiem. Mało wiem o Pani objawach, ale proszę pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu, bo może to właśnie odwodnienie sprawia, że czuje się Pani odwodniona. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam