Zatrucie pokarmowe po zjedzeniu zapiekanki

Witam. Zjadlem na stacji paliw zapiekanke popiłem zimnym tigerem. 10/15 min potem zaczolem miec uderzenia gorąca niepokouj chyba wysokie cisnienie brak stolca. Lekarz stwierdzil zatrucie bralem gastrostad ale nic nie pomoglo dzis leze w szpitalu ale tez nie moge sie nic dowiedziec. Cisnienie mam 140/100 mam 23 lata 185cm wzrostu i 114 kg. Kiedys bralem amlozek na nadcisnienie ale zaprzestalem. Prosze o pomoc bo martwie sie o siebie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Proszę o wszystko pytać lekarza prowadzącego lub lekarza dyżurnego.