Zatrucie pokarmowe w 6 tygodniu ciąży

Witam. Około 6 tygodnia ciazy doszlo u mnie do zatrucia pokarmowego pieczona piersia z kurczaka ktora jak sie pozniej okazalo byla juz lekko zepsuta, nie wymiotowalam nie mialam biegunki ale bylo mi niedobrze i mialam straszne bole zoladka ktore trwaly cala dobe i uczucie kwasoty w ustach, stan ten utrzmywala sie okolo 2 tygodni. czy moglo to wplynac na moje nie narodzone jeszcze dziecko ? Ania

Milena Lubowicz

Proszę się nie niepokoić, toksyny z popsutego mięsa nie dostają się do łożyska, są inaktywowane w żołądku. Raczej nie ma możliwości żeby to wpłynęło na rozwój dziecka.
Pozdrawiam