Zatruwanie zęba jego bolesność

Na pierwszej wizycie miałam zatrutego zęba, ból był mocny przez 3 godziny potem ustał. Na następnej wizycie trochę jeszcze bolał więc został zatruty drugi raz. Po drugiej wizycie ząb bolał praktycznie cały czas tylko w nocy i rano mam spokój a w ciągu dnia kłująco-pulsujący ból. Ząb był truty już 4 razy i oczyszczany, na zdjęciu takze nic nie widać a on cały czas boli. ile to jeszcze moze trwac i czy nadaje się do leczenia kanałowego jesli cały czas boli? Proszę o pomoc

Witam.
Jezeli jest to zab trzonowy, to dewitalizacja zeba (czyli zatrucie) trwa 2 tygodnie przy czym bol moze utrzymywac sie przez 1-2 dni. Po tym czasie nerw powinno sie udac usunac bezbolesnie, oczywiscie na wszelki wypadek warto mimo wszystko zab znieczulic.
Pozdrawiam