Zatrzymanie miesiączki a pobranie wycinków szyjki macicy

Zatrzymalam. Mi sie miesiaczka podczas. Lekarz zrobil mi cytologie i podsno mi hormony i antybiotyk czopki okres przerwy miesiaczkowej mialam 5 miesiecy i znow pojawila sie miesiaczka obecnie jestem po czyszczeniu pobrano wycinek pytanie jak mozna myslec co sie dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. opis jest bardzo nie czytelny.