Zatrzymanie miesiączki, uderzenia gorąca, mdłości

Mam 19 lat, prawie rok temu miałam zatrzymanie miesiączki, miałam wtedy uderzenia gorąca, mdłości. Wyniki z usg były dobre, lekarz przepisal mi wtedy luteine na wywołanie. I wszystko było okej. Jednak teraz znów to samo, mam uderzenia gorąca, spóźnia mi się okres. Czy przez to moge miec kiedys problemy z zajściem w ciąże? Do lekarza zapisze się w przyszłym tyg. W tamtym miesiacu przy okresie bolały mnie wargi sromowe, ma to coś wspólnego z tym? W ciąży raczej nie jestem. Czy to coś z hormonami?

Witaminy w ciąży

Witaj.
Za dużo niewiadomych. Bądź asertywna i śmiało pytaj swojego ginekologa o wszystkie wątpliwości. Jeśli masz do niego zaufanie, to po pewnym czasie diagnozy i terapii zostanie rozwiązany i wyjaśniony Twój problem.
Pozdrawiam.