Zatrzymanie miesiączki w wyniku odchudzania

Witam, z powodu odchudzania zatrzymał mi się okres. Ostatni raz miesiączkę miałam pod koniec ubiegłego roku (ok. 28 grudnia), wcześniej pod koniec września. Dnia 27 lutego pojawiło się u mnie skąpe plamienia, a 28 lutego współżyłam po raz pierwszy. Czy jest możliwe, by było to plamienie owulacyjne i jestem w ciąży? Dodam, że od tygodnia mam podwyższoną temperaturę (37-37,5) oraz wilgotny, mleczny, bezzapachowy śluz...

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać test ciążowy lub badanie beta hCG w surowicy krwi. Ciąża jest mało prawdopodobna, jednak nie można jej wykluczyć.