Zatrzymanie okresu po przyjęciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej

Witam, mam 44 lata i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Stediril 30. Wzięłam pierwszą tabletkę w pierwszy dzień okresu i zatrzymał mi się. Czuję się ociężała i piersi mnie przestały boleć,choć zawsze przed i podczas okresu odczuwam ich bolesność. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Konieczne jest poznanie historii dotyczących cykli miesiączkowych itp aby móc coś więcej powiedzieć.