Zatrzymanie okresu po zażyciu jednej tabletki

Witam, Tydzień temu dostałam okres, nie był zbyt obfity ale zażyłam 1 tabletkę antykoncepcyjną. Dzień później całkowicie zanikł mi okres. Co sie dzieje? Ostatni raz przyjmowalam tabletki przed wakacjami. Czy to może mieć wpływ? Od paru dni mam objawy, które zawsze pojawiają się przed miesiaczką. Chciałam dodać, że 2 tygodnie temu miałam 2 stresujące egzaminy. Czy to może również mieć wpływ. Proszę o pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Pyta Pani co się dzieje. Po prostu tabletki działają. Dousnta antykoncepcja blokuje występowanie krwawienia (co wykorzystuje się niekiedy przesuwając okres tabletkami). Wszystko wydaje się być w porządku.