Zatrzymanie procesu oddawania moczu i kału po wstrząsie mózgu

Witam W 2004 roku miałem wstrząs mózgu, bardzo silny cios w głowę z dużą prędkością. Trafiłem na obserwacje, jako 10 letnie dziecko chciałem wyjść jak najszybciej, i ukrywałem że dziennie oddaje max 10ml moczu i zero kału. Byłem b.gruby, dużo jadłem i piłem, aż 3go dnia czułem w żołądku gwoździe. Po kilku H. cierpienia zacząłem wymiotować, gorzej niż na filmach o opętanych. Dostałem 3kroplówki i następnego dnia już było wsz. ok. Nurtuje mnie pyt. co to było? I czy może odbić w przyszłości?

Nie wiem... może to były efekty wstrząsu mózgu?... ważnę, ze minęły
Do pełnej konsultacji i kompleksowej oceny stanu zdrowia i wyników badań.
Ważny stan ogólny, sprawność, tryb życia i pracy...

Pozdrawiam