Zatrzymany ząb i wada zgryzu

Mam zatrzymanego zęba, dokładnie prawego górnego kła. Miałem prowadzone leczenie ortodontyczne, ale jak się okazało było ono źle wykonane i teraz mam wadę zgryzu. Inni specjaliści z którymi się kontaktowałem mówią, że jest to zbyt skomplikowane leczenie i się go nie podejmą. Mam bardzo dużą szparę w miejscu gdzie nie ma zęba i dowiedziałem się że przez to nie możliwe jest wstawienie mostu/implanta. Bardzo proszę o polecenie specjalisty, który podejmie się leczenia i wskazówek co mam robić dalej

Przed przystąpieniem do leczenia trzeba będzie dokładnie określić położenie kła i sprawdzić czy i w jaki sposób można go sprowadzić. Najprawdopodobniej oprócz tradycyjnych zdjęć RTG trzeba będzie wykonać trójwymiarową tomografię stożkową tego rejonu głowy - tzw CBCT. Pozdrawiam i zapraszam.