Zatwardzenia a sposoby na odchudzanie

Witam, Mam 18 lat 170cm wzrostu i ważę ok. 63kg. Chciała bym schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki ale mam problem z zatwardzeniami. Jakiś czas temu zaczełam spożywać trochę więcej błonnika ale to dużo nie zmieniło. Zaś po większej ilości spożycia czułam się niekomfortowo. Chciała bym się dowiedzieć co zrobić aby uregulować moją pracę jelit co na pewno w połączeniu z ćwiczeniami da mi upragniony wygląd.

Zachęcam do naturalnych sposobów na poprawę trawienia jak:
- spożywanie dużej ilości warzyw
- picie wody
- picie zielonej herbaty
- ograniczenie niezdrowej żywności: fast food, słodycze
- aktywność fizyczna
- spożywanie węglowodanów złożonych - razowy chleb, pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl