Zatykający się przełyk i zatkane dziurki nosa

Od kilku lat zmagam się z zatykającym gardłem/przełykiem i zatkaną tylko jedną dziurką od nosa. Byłem u pulmonologa zapisuje mi Avasco,Avamys, Bufomix, leki na astme które nie pomagają. Miałem robioną spironometrie, która mam wzorową, nie słychać u mnie żadnych świstów, ani nigdy nie miałem problemów z zadyszką podczas uprawiania sportu. Byłem u laryngologa i jestem załamany poświecił latarką i powiedział mi że gardło i nos mam czyste i nic mi nie dolega nie dał skierowanie nażadne prześwietlene

Tego pulmonologa to zostaw już w spokoju bo jak widzę to on robi Ci tylko krzywdę. Odstaw wszystkie jego leki i oddaj mu je za darmo. Idź do dobrego laryngologa, czynnego chirurga głowy i szyi i zoperuj sobie skrzywioną przegrodę nosa.