Zatykanie kanalików łzowych u 6-miesięcznego dziecka

witam, Córka za dwa tygodnie skończy 6 miesięcy i nadal zatkane kanaliki łzowe i ropiejące oczka. Okulista powiedział, ze kiedy skończy 6 miesiecy a problem nie minie trzeba będzie zrobić zabieg odetkania. Teraz jednak przecztałam, że lepiej czekac do roku. Co zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.