Zatykanie uszne, osłabienie i bóle mięśni a początek stwardnienia rozsianego

Od jakiegoś czasu miałam zatykanie uszne. Zgłosiłam się do lekarza pierwszego kontaktu i laryngologa.Miałam zrobione całe badania.wszystko w normie.Do tego od jakiegoś czas temu doszła taka "mgła mózgu".Zgłosiłam się do neurologa. Przebadał mnie badaniem z młoteczkiem. wszystko w normie. Wczoraj złapało mnie ogromne osłabienie, bolą mięśnie nóg i rąk. Brak apetytu.Gorączki nie mam. Kataru i kaszlu też nie. Czy to może być początek Stwardnienia Rozsianego? Do jakiego lekarza się zgłosić?

Badaniem, które wg nowych kryteriów jest niezbędne w postawieniu rozpoznania jest badanie MRI mózgu z kontrastem.
Przyczyn Pani dolegliwości może być wiele, począwszy od zaburzeń elektrolitowych poprzez inne poważniejsze kończąc na depresji i nikt rozsądny nie będzie stawiał rozpoznania przez internet.