Zauroczenie mężczyzną spotkanym w autobusie

Gdy kilka dni temu jechałem autobusem zobaczyłem pięknego mężczyznę. Obserwowałem go całą drogę, ażdo momentu gdy wysiedliśmy i straciłem go z oczu. Od tego momentu czuję smutek, pustkę i tęsknotę za nim. Czy to tylko zwykłe zauroczenie pięknym mężczyzną czy coś więcej, choć muszę przyznać,że zdarzały mi się kiedyś takie sytuacje, ale ni tak silne i długie.

Taką sytuację trudno nazwać zakochaniem, gdyż fascynacja dotyczyła aparycji. Tzw "zakochanie od pierwszego wejrzenia" najczęściej oznacza fascynację fizyczną, która podtrzymana i wzmocniona zostaje po poznaniu danej osoby.
Warto jednak przyjrzeć się temu, jakie potrzeby się w Pani odzywają i co by Pani mogła zrobić, by je zrealizować.