Zawał mięśnia sercowego u 64-letniego mężczyzny a szanse na wyzdrowienie

Jestem w USA, moj naz w polsce 65 lat, rozrusznik, juz po 1 zawale, rozrusznik, dostal zawal kolejny. 3 tygodnie temu mial biegunka, wymioty,. Muslal, ze to zatrucie. Skutkiem bylo silne odwodnienie jak twierdzil przez telefon, i niskie cisńienie. Tak niskie, ze nie mial sily wstawac z lozka. W koncu lekarz zdecydowal, ze nerki b.kiepsko pracuja. Umieszczona go na nefrologii. 2 dni potem dostal zawalu. Byl reanimowany. Jest na oiomie. Jest nieprzytomny. Czy ma szanse?.tsk bardzo sie denerwuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez znajomości pełnego obrazu klinicznego nie można określić rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.