Zawał serca i spadek ciśnienia

Witam. Jedenaście dni temu przeżyłam zawał serca (dokładnie zawał ściany bocznej). Po tygodniowej hospitalizacji jestem już w domu, odpoczywam i zażywam przepisane mi leki. Podejrzewam, że jeden z nich - Polprin 2,5 mg powoduje u mnie wysoki spadek ciśnienia, ostatni pomiar to 98/52, puls - 54. Czy powinnam odstawić ten lek? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, który oceni wszystkie przyjmowane przez Panią leki i zadecyduje o dalszym postępowaniu, do tego proszę mierzyć ciśnienie i puls przynajmniej dwa razy dziennie i zapisywać wyniki.
Pozdrawiam