Zawał szpiku kostnego kości ramiennej
Witam Na podstawie RTG stwierdzono u mnie zawal szpiku kostnego kosci ramiennej. Odczuwam lekkie dolegliwosci bolowe w okolicach zmiany z uczyciem dretwienia calej konczyny az po palce dloni. Bole nie sa permanentne ale powoduja zaniepokojenie. Jak leczy sie zawal kostny?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą, który w zależności od szczegółowych danych klinicznych wdroży właściwe leczenie.