Zawał szpiku kostnego kości ramiennej

Witam Na podstawie RTG stwierdzono u mnie zawal szpiku kostnego kosci ramiennej. Odczuwam lekkie dolegliwosci bolowe w okolicach zmiany z uczyciem dretwienia calej konczyny az po palce dloni. Bole nie sa permanentne ale powoduja zaniepokojenie. Jak leczy sie zawal kostny?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą ortopedą, który w zależności od szczegółowych danych klinicznych wdroży właściwe leczenie.