Zawartość żelaza i potasu we krwi a wypadanie włosów

Witam mojej 8 letniej corce strasznie wypadaja wlosy zrobilam badania krwi takze na zawrtosc zelaza potasu badania wyszly w normie. Moga byc dwie przyczyny ktore przychodza mi do glowy kapiele w slonej wodzie podczas wakacji lub stres zwiazany po smierci mojej mamy choc to bylo 1.5 roku temu a wlosy wypadaja od 4 tygodni po powrocie z wakacji a ubylo ich sporo Prosze mi poradzic do jakiego lekarza najlepiej sie wybrac

Lek. Tomasz Budlewski

a tsh było oznaczane ? proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.