Zawiązki płodu i brak tętna

Witam, bardzo sie martwie. W poniedziałek byłam na usg okazalo sie ze to 6 tydzien pęcherzyk ma 10mm pecherzyk żoltkowy 4,5mm zawiazki plodu jeszcze nie stwierdza, tetna brak :( po 2 dniach powtorzylismy usg i teraz ma 12mm. Boje sie ze nic nie bedzie z ciazy :( prosze mi powiedziec czy to normalne czy mam sie spodziewac najgorszego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli płód rozwija się choćby na długość należy nadal bacznie obserwować i wykonywać badania USG. Proszę pozostać pod kontrolą ginekologa.