Zawód miłosny i niska samoocena

Ostatnie pół roku było dla mnie w pewnym sensie szczęśliwe poznalam chlopaka z ktorym myslalam ze bede on niestety niedawno powiedzial mi ze nie chce ze mna a mi na nim zalezy co mam zrobic?? Moim problemem jest tez wyglad nie podobam sie sobie chce schudnac jak moge w miesiac schdnac okolo 5 kg? Dodam ze mam 16 lat, 177 cm wzrostu i waze 70kg. Co mam robic?
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli ten chłopak nie chce być z Tobą, to niestety nie jesteś w stanie go do tego zmusić. Wiem, że jest to bolesne i trudne, ale najlepiej by było gdybyś postarała się zapomnieć o nim.
Teraz zajmij się sobą i swoim życiem, pracuj nad poczuciem własnej wartości, a z czasem negatywne uczucia się osłabią.
Pozdrawiam

Witam Cię Serdecznie,

Proponowałabym pracę rozwojową z psychologiem nad poprawą samooceny.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com