Zawroty głowy a anemia u 41-letniego mężczyzny

Witam Mathias z tej strony mam pytanie od jakiegos czasu mam zawroty glowy lekko pobolewa do tego dodac musze ogolne osłabienie po wykonanej czynnosci chodzenie gotowanie musze usiasc odpoczac od dwuch dni doszły poranne wymioty co mi moze byc ? dwa lata temu podobnie się czułem i wylądowałem w szpitalu rozpoznanie anemii po przetoczeniu krwi wszystko po paru miesiącach ustąpiło czy może byc to powtórka

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proponuję udac się do lekarza rodzinnego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Tak, może to byc znów anemia, nie wiem czy wtedy ustalona przyczynę? Być moze warto by poszerzyć diagnostykę skąd ta niedokrwistość, czy nie krwawi Pan np z przewodu pokarmowego.
Pozdrawiam