Zawroty głowy a drobne ognisko podwyższonego sygnału w obrazach Flair

Mam 26 lat. Miałem robiony kilka dni tem RM spowodowany tym że od dłuższego czasu chodzę skołowany, miewam zawroty głowy i nie wiedziałem czy to stres, nerwy czy coś poważniejszego. Wynik wyszedł ok, poza takim wnioskiem: W moście po stronie prawej widoczne jest drobne ognisko podwyższonego sygnału w obrazach Flair- widoczne jedynie w przekroju poprzecznym o śr ok. 4,5x3mm. Obraz może odpowiadać drobnej zmianie naczyniopochodnej lub demielinizacyjnej. CZY TO COŚ POWAŻNEGO? PROSZĘ O ODP...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.