Zawroty głowy a kogut w radiowozie

Witam serdecznie .. całkiem niedawno byłem świadkiem wypadku samochodowego i musiałem poczekać na służby . Po przyjeździe policja kazała mi zaczekać koło radiowozu który miał włączona sygnalizacje tzw. Kogut Praktycznie od razu dostałem ostrych zawrotów głowy i miałem problemy z koncentracja . Chciałbym zaznaczyć ze będąc dzieckiem miałem epilepsje .. cierpię również na silne bóle głowy .. na początku roku rezonans niczego nie wykazał . Zastanawiają mnie te zawroty głowy i problemy z koncentracja . Czy ktoś może mi wyjaśnić czym to może być spowodowane ? Dziękuje i pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne... Pozdrawiam i zapraszam Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, stan fizyczny i psychiczny... Ważne wyniki badań krwi, EEG, TK czy MRI głowy... Stres i fotostymulacja mogą mieć niekorzystny wpływ. Pozdrawiam i zapraszam