Zawroty głowy a nerwica u 39-letniej osoby

Witam Panie Doktorze ,mam problem ,ze dosc czesto mam jakby uczucie zawrotow glowy ,jestem czasem jakby bez sił i wogole ogolne samopoczucie mam kiepskie.W wieku 18 lat stwierdzono u mnie silna nerwice ,leki brałam przez dwa miesiace i gdy poczułam sie lepiej zrezygnowalam z wizyt u lekarza ,byl to lekarz rodzinny ,ale bardzo dobrze sie znal na tych sprawach ,bo po leczeniu u niego była duza poprawa.Jestem bardzo nerwową osoba ,nie wiem czy powinnam udac sie do jakiegos specjalisty .

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zaproponować stosowne leczenie.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, PZP, prywatnie.